☰ ZOBRAZIT MENU
Zavolejte nám: (+420) 736 247 004 Napište nám: kostymydubecek@seznam.cz Navštivte nás: K Vilkám 1550/20 107 00 Praha 10 - Dubeč
Půjčovna kostýmů Dubeč Praha 10

Halloweenské kostýmy, Día de los Muertos

Půjčovna Halloweenských kostýmů a kostýmů na Mexický Den mrtvých.

V této kategorii máme níže nafoceny pouze některé kostýmy z velkého množství kostýmů, které půjčujeme. Mnoho kostýmů v této kategorii jsou originály. U většiny kostýmů si zákazník sám vybírá masku na obličej nebo paruku dle vlastního vkusu včetně pavouků, lebek a růží. Čelenky k šatům na Mexický Den mrtvých jsou vyrobené originály ke konkrétním šatům, viz. Fotografie níže. V případě zájmu je zapůjčení samotné čelenky možné, ale pouze k jiným šatům z půjčovny. Pro velký zájem o tyto kostýmy doporučujeme včasnou rezervaci.
Níže uvedené ceny jsou za kompletní kostým pro 1 osobu včetně zmíněných doplňků. Kosy, originál vyrobené čelenky, růže do ruky, kabelky, dekorativní předměty jsou k zapůjčení zvlášť za cenu uvedenou pod fotografií nebo přímo v půjčovně.
Čím dříve přijdete, tím budete mít výběr větší. Využijte možnosti rezervace kostýmu.
Cena za kompletní kostým pro 1 osobu v této kategorii je u dámského kostýmu 700 Kč, u pánského kostýmu 800 Kč. Pro malé děti je cena 300 – 400 Kč a velké děti 500 Kč, pokud není pod fotografií uvedena jiná částka.
Vratná kauce za kostým pro dospělého je 2 000 Kč a pro děti 1 000 Kč pokud není pod fotografií uvedena jiná částka.